Rejsy wycieczkowe i wakacyjne

Pakiet rejsów i noclegów to jest to, co najlepsze z obu wakacyjnych światów – otrzymujesz wszystkie korzyści płynące z rejsu, w tym możliwość korzystania z udogodnień statku i odwiedzenia kilku miejsc, ale z dodatkowym bonusem w postaci bardziej tradycyjnych wakacji lub mini-breaku na początku lub na końcu rejsu.

Rejsy wakacyjne połączone z pobytem na lądzie są wspaniałe dla każdego, kto chce spędzić więcej niż jeden dzień w danym miejscu, oraz dla tych, którzy chcą poznać lokalne życie nocne. Są one również atrakcyjną opcją dla tych, którzy wybierają się w rejs po raz pierwszy i nie mają pewności co do tego, czy rejs będzie się im podobał, czy nie. Niektórzy chcą spokojnie wczuć się w życie na statku oraz spędzić część czasu w hotelu.

Wiele linii wycieczkowych oferuje opcje rejsów od wielkich firm takich jak Royal Caribbean International, P&O Cruises, Princess, Thomson, Norwegian Cruise Line i Carnival, po linie małych statków jak Silversea, Regent Seven Seas, a nawet linie ekspedycyjne jak Hurtigruten. Podczas gdy wiele linii wycieczkowych oferuje dodatkowe pobyty w hotelach, w których można spędzić wakacje we własnym zakresie, tak jak zwykłe wakacje, niektóre oferują również programy lądowe, które przypominają bardziej zwykłe wycieczki.

Najbardziej typowymi opcjami pobytu przed lub po rejsie są pobyty na plaży lub w pobliżu wejścia lub zejścia na pokład, ale linie rejsowe i operatorzy turystyczni stają się coraz bardziej pomysłowi w swojej ofercie w miarę rozwoju popularności rejsów.

Bez względu na to, czy preferujesz komfortowy rejs i pobyt w ramach pakietu rejsowego oferowanego przez linię wycieczkową lub touroperatora, czy też zależy Ci na całkowitej swobodzie dokonywania własnych aranżacji, wybór rejsu i noclegów oznacza, że będziesz cieszyć się wszystkimi zaletami rejsu i pobytu w hotelu podczas jednego niezapomnianego urlopu.